Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri


Stok Sınırlılığı

Firmamız stoğa dayalı bir sanal mağazacılık hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte bazı ürünler stoklarımızda bulunmamaktadır. Vermiş olduğunuz siparişlerde nadiren de olsa ürünün stoklarımızda olmaması veya tedarikçi firmanın stoklarında bulunmaması durumunda web sitemizde kaydetmiş olduğunuz irtibat telefonunuzdan veya e-posta adresinizden size ulaşılarak bilgi verilecektir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Özellikle sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz.


alisverisburada.net stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı alisverisburada.net sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.


Teslimat Süresi

alisverisburada.net online alışveriş platformumuzdan alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği bizim için ön plandadır. Kredi kartı ile ödeme yapıldığı durumlarda fatura/ödeme kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca gerekli görüldüğünde alt sınır gözetmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilmektedir. Kontroller sonrasında siparişinizin onaylandığına dair bir bilgi e-posta aracılığı ile size ulaştırılmaktadır. Bu onaylardan sonra siparişiniz teslimat aşamasına gelmektedir. Tüm bu çabanın içinde siz değerli müşterilerimizin kredi kartlarının kötü niyetli 3. kişilerce önlenmesi yatmaktadır. Bu nedenle ürünlerin kargoya tesliminde bir günlük gecikme olabilmektedir. Ürünleriniz kargoya teslim edildiğinde bulunduğunuz konuma bağlı olarak en erken 3, en geç 10 iş günü içinde elinize ulaştırılmaktadır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere (Köy, Mezra, Askeri Birlikler vb.) ürün teslimatı yapılamamaktadır ya da ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.


Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi günleri saat 13:00'dan önce verilen siparişler, aynı gün kargoya teslim edilmeye başlanır, ancak oluşabilecek herhangi aksi bir durumda sipariş ilk iş günü kargoya teslim edilir. Cumartesi günler saat 13:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki ilk iş günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.


Ürün Renk ve Aksesuar Seçenekleri

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.


Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar anlaşılabilir ve açık yazınız.